Nekilnojamojo turto (NT) plėtotojas Mindaugas Vanagas, „Vanagas Group“ įmonių grupės akcininkas, asmenines investicijas diversifikavęs per platų turto klasių spektrą. Nors didžiausias fokusas nukreiptas į verslą, pinigus yra įdarbinęs nuo biržoje kotiruojamų įmonių akcijų iki meno kūrinių. „Mano pinigų“ podkaste jis kalba apie savo investavimo patirtį, kurią kaupia jau daugiau kaip 20 m., ir finansinius ateities planus, tarp kurių – ir didesnis dėmesys šeimos biudžeto planavimui.
„Ilgą laiką buvome gana atsipalaidavę ir biudžeto labai neplanuodavome, bet prieš keletą mėnesių, tai susiję su prieš pusantrų metų gimusia dukryte, sugalvojome, kad vis dėl to biudžetuotis reikia. Nors galėtume elgtis kažkiek laisviau, turime formuoti pavyzdį ir kultūrą, kad ateityje tai peraugtų ir mūsų vaikams“, – sako pašnekovas.
Podkaste M. Vanagas taip pat dalinasi ekspertinėmis įžvalgomis apie Lietuvos NT rinką ir perspektyvias investicines kryptis.
Visą straipsnį gali skaityti tik „Mano pinigų“ ir „Verslo žinių“ prenumeratoriai.
- Luko investavimo dienoraštis
- Ką pirko investuotojai (kiekvieną mėnesį)
- Ekspertų patarimai
- Podkastai su investuotojais
6 mėn. prenumerata už 4 kainą
Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų?
Parašykite „Mano pinigų“ redaktoriams.